Czas na wiosenne zmiany

Wednesday, May 02, 2012

Cześć. Pogoda cały czas zachwyca, po prostu ciepło, ciepło i cały czas ciepło. Wszystko wokół rozkwitło, a mój blog taki ponury. Czas na zmiany. Postanowiłam to sobie już. Nie wiem, kiedy zmiany się ukarzą, ale warto wypatrywać. Któregoś dnia, blog będzie zamknięty ze względu na zmiany. Także proszę się nie zamartwiać i nie wysyłać mi z 60 wiadomości na gg, z pytaniem czy usunęłam bloga? O.o 
Jak na razie rozglądam się po necie i kombinuję, jak ma wyglądać mój blog. A nagłówek zrobię sama, choć już niedługo podam wyniku konkursu na nagłówek. Nagłówki wszystkie są śliczne, jednakże chyba nie ustawię nagłówków, z nagłówkami to trudno mi dogodzić, musiałabym wtedy wybierać nowe tła, jakieś ciekawe. Albo kolory mi nie pasują a reszta super. Na prawdę ... Nie obraźcie się ; ) Na prawdę cieszę się, że nagłówki dotarły, są świetne no ale nie ustawię ich, za to będzie nowa nagroda, którą jeszcze wykombinuję ; )

 * komentarze wyłączone. 
I nie pytajcie dlaczego. Odpowiadałam już z 20 razy. Dlatego, że to tylko wiadomość informacyjna, nie ma co tu komentować. 

Miłego dnia ♥

You Might Also Like

0 KOMENTARZE